Redactieleden voor de NLVisie gezocht

Geplaatst op 29-11-2022  -  Categorie: Algemeen

Vind je het leuk om te schrijven over ervaringsverhalen, mensen te interviewen of over allerlei onderwerpen die voor leverpatiënten belangrijk zijn: neem contact op met José Willemse, directeur esmelliw.j.[antispam].@leverpatientenvereniging.nl 

je kunt ook direct een proefartikel naar haar opsturen. Het zou leuk zijn je te kunnen verwelkomen in de redactiecommissie.

De redactiecommissie staat onder leiding van een eindredacteur, die samen met de redactie en de directeur zorgt dat de NLVisie een variatie kent aan artikelen, de artikelen zijn geredigeerd en er als ons visitekaartje uitziet.


Deel dit artikel:

Contactgegevens

Van Boetzelaerlaan 24 J
3828 NS HOOGLAND
Tel: 085 - 27 34 988
E-mail: ofni.[antispam].@leverpatientenvereniging.nl
KvK: 40535249
Bank: NL 44 INGB 0000 361 038
ANBI: 820220619

Volg ons op

 
 

De NLV is verbonden aan:

 

De NLV is lid van:

easl-classic
 
Logo eurordis
nvh-logo 2
 
logo-world-hepatitis-alliance-small2
ern-ern-rare-liver-logo
 
patientenfederatie-nederland-logo-thumb2

ESPGHAN