GEZOCHT mensen met een niet-alcoholische leververvetting voor enquête

Geplaatst op 10-06-2021  -  Categorie: Algemeen

Leververvetting is een diagnose die steeds vaker gesteld wordt. Er is echter nog weinig bekend over hoe de aandoening het leven van patiënten beïnvloedt: welke klachten hebben mensen? Hoe denken mensen met leververvetting over hun aandoening? Maken zij zich zorgen? Hoe gaan ze om met de aandoening? Welke informatie hebben zij gekregen? En aan welke informatie en ondersteuning hebben zij behoefte?

 

Dr. C. Drossaert (Universitair hoofddocent, Universiteit Twente) en Dr. M. Guichelaar (MDL-arts, Medisch Spectrum Twente) proberen antwoord te vinden op bovengenoemde vragen. Daartoe voeren zij een enquête uit. Met de antwoorden hopen wij de zorg te verbeteren, en mensen met leververvetting beter te kunnen informeren en ondersteunen. 

 

Heeft u de diagnose leververvetting gekregen en wilt u helpen? Dan kunt u meedoen aan deze enquête.

-Het invullen duurt ongeveer 20 minuten.

-De vragenlijst wordt anoniem ingevuld en geanalyseerd. 

-Als u klikt op onderstaande link, komt u bij aanvullende informatie en de (online) vragenlijst. 

 

Onderzoek niet alcoholische leververvetting

 

Hartelijk dank voor uw medewerking. 


Deel dit artikel:

Contactgegevens

Van Boetzelaerlaan 24 J
3828 NS HOOGLAND
Tel: 085 - 27 34 988
E-mail: ofni.[antispam].@leverpatientenvereniging.nl
KvK: 40535249
Bank: NL 44 INGB 0000 361 038

ANBI: 820220619

Volg ons op

Nederlandse Leverpatiënten Vereniging is lid van: