Covid-19 Vaccins

Geplaatst op 03-12-2020  -  Categorie: Algemeen

De NLV krijgt veel vragen binnen over de vaccins. Mag het nu wel of niet als je een leverziekte hebt en immunosuppressieven gebruikt? Begrijpelijke vraag en zeker nu elk nieuwswaardig programma erover praat.

Helaas valt er nog weinig over te zeggen of bepaalde vaccins niet geschikt zouden zijn voor mensen met een verminderde weerstand. GEDULD is helaas het woord dat we als antwoord moeten meegeven.

Eerst moet de EMA (European Medicines Agency) een defintieve goedkeuring geven voor de vaccins. Daarna kunnen de arsten/hepatologen pas bepalen of er al dan niet beperkingen zijn voor leverpatiënten. Zodra dit bekend is, zal de NLV de Medisch Adviesraad om een standpunt vragen en communiceren in een Extra Nieuwsbrief en een nieuwsbericht op de website.

Mocht er straks nog twijfel zijn over het advies van de Medisch Adviesraad, neem dan contact op met de eigen behandelaar.


Deel dit artikel:

Contactgegevens

Van Boetzelaerlaan 24 J
3828 NS HOOGLAND
Tel: 085 - 27 34 988
E-mail: ofni.[antispam].@leverpatientenvereniging.nl
KvK: 40535249
Bank: NL 44 INGB 0000 361 038
ANBI: 808313472

Volg ons op

 
 

De NLV is verbonden aan:

 

De NLV is lid van:

easl-classic
 
Logo eurordis
nvh-logo 2
 
logo-world-hepatitis-alliance-small2
ern-ern-rare-liver-logo
 
patientenfederatie-nederland-logo-thumb2

ESPGHAN