Symposium 50 jaar transplantatiegeneeskunde

Geplaatst op 27-02-2020  -  Categorie: Algemeen

Dit symposium is geannuleerd conform UMCG-beleid inzake het Coronavirus.

Lees verder over de annulering/verplaatsing van dit symposium.

Meer over het UMCG-beleid leest u hier.

Op 16 maart vindt het symposium plaats, ter gelegenheid van de boekpresentatie ‘Van leren overleven naar leren over leven’ Vijftig jaar transplantatiegeneeskunde in het UMCG. Het symposium is bedoeld voor zorgprofessionals van vroeger en nu, transplantatiepatiënten (en hun naasten), (naasten van) donoren en alle andere betrokkenen bij transplantatie. 


Wanneer: maandag 16 maart 2020
Tijdstip: circa 13.00-18.00 uur
Waar: Universitair Medisch Centrum Groningen
Er zijn geen kosten verbonden aan deelname.


Het symposium staat in het teken van de presentatie van het boek ‘Van leren overleven naar leren over leven. Vijftig jaar transplantatiegeneeskunde in het UMCG’. Met artsen en onderzoekers wordt gekeken naar de ontwikkelingen in 50 jaar transplantatie in het UMCG én er worden patiënten geïnterviewd over hun ervaringen met donatie en transplantatie. D66-kamerlid Pia Dijkstra, die zich hard gemaakt heeft voor de nieuwe donorwet, neemt het eerste boek in ontvangst.
Bekijk hier het programma en hoe u zich kunt aanmelden


Deel dit artikel:

Contactgegevens

Van Boetzelaerlaan 24 J
3828 NS HOOGLAND
Tel: 085 - 27 34 988
E-mail: ofni.[antispam].@leverpatientenvereniging.nl
KvK: 40535249
Bank: NL 44 INGB 0000 361 038

ANBI: 820220619

Volg ons op

Nederlandse Leverpatiënten Vereniging is lid van: