Oproep: mensen die op de wachtlijst staan voor een donororgaan

Geplaatst op 15-10-2019  -  Categorie: Algemeen

De Nierstichting zoekt mensen die mee willen werken aan een campagne over de donorwet. Daarom zoeken zij personen die op de wachtlijst staan voor een donororgaan.

 

Het gaat om een persoonlijke, korte, oproepvideo, gemaakt door een ervaren filmmaker. Het doel van deze video is om mensen aan te moedigen tot het voeren van een gesprek over hun eigen wensen met betrekking tot orgaandonatie. Een groot deel van de mensen bespreekt zijn keuze namelijk niet met anderen. Als je aan deze oproep wilt deelnemen, vraagt dit ongeveer een dagdeel van je tijd voor het opnemen van de video-oproep, het delen ervan op je eigen social mediakanaal en het beschikbaar zijn voor een eventueel interview door de media.

 

Wil je meer weten over deze campagne en of je in aanmerking komt om hieraan mee te werken? Neem dan contact op met Manon Tjoa, adviseur beleidscommunicatie van de Nierstichting, via aojTnonaM.[antispam].@nierstichting.nl  

 


Deel dit artikel:

Contactgegevens

Van Boetzelaerlaan 24 J
3828 NS HOOGLAND
Tel: 085 - 27 34 988
E-mail: ofni.[antispam].@leverpatientenvereniging.nl
KvK: 40535249
Bank: NL 44 INGB 0000 361 038

ANBI: 820220619

Volg ons op

Nederlandse Leverpatiënten Vereniging is lid van: