Dr. Henk van Buuren Erelid NLV

Geplaatst op 06-12-2018  -  Categorie: Algemeen

Op 29 november jongstleden heeft dr. Henk van Buuren, tijdens de Erasmus Liverday, afscheid genomen van zijn lange loopbaan als MDL arts, met als bijzondere aandacht ‘de lever’.

hvb2
Dr. Van Buuren is van onschatbare waarde geweest voor de NLV. Zo was hij een graag geziene gastspreker en gewaardeerd lid van de Medisch Adviesraad van de NLV. Altijd stond hij klaar als er vragen waren. Niets was hem teveel als het de NLV aanging. Zijn bescheidenheid, zijn warme zorg voor zijn patiënten en zijn (internationale) collega’s die altijd een beroep op hem konden doen, maken hem zo bijzonder. Zelf is hij daar altijd heel bescheiden over.

hvb1

 
Het bestuur van de NLV was dan ook unaniem van mening dat hem het erelidmaatschap van de NLV toekomt. Tijdens zijn afscheid is hem dit namens het bestuur van de NLV uitgereikt door directeur José Willemse, met een mooie speech en oorkonde. Het erelidmaatschap is eerder uitgereikt aan Prof. Dr. Chris Gips, Prof. Dr. Solko Schalm en Dr. Jan van Hattum.

hvb3


Deel dit artikel:

Contactgegevens

Van Boetzelaerlaan 24 J
3828 NS HOOGLAND
Tel: 085 - 27 34 988
E-mail: ofni.[antispam].@leverpatientenvereniging.nl
KvK: 40535249
Bank: NL 44 INGB 0000 361 038

ANBI: 820220619

Volg ons op

Nederlandse Leverpatiënten Vereniging is lid van: