COVID-19

Romée Snijders, artsonderzoeker Maag-, Darm- en Leverziekten (Radboudumc), vertaalt de video van prof. dr. Ansgar W. Lohse over COVID-19. Deze is bestemd voor mensen met een zeldzame leverziekte, familie en artsen.

Bekijk de video


Extra Nieuwsbrief

Het zal u niet zijn ontgaan dat het aantal gevallen van besmetting drastisch toeneemt. Ook omdat er vragen van leden zijn over het vaccin, hebben wij weer een Extra Nieuwsbrief opgesteld. Lees verder

Eet mee voor de NLV

 

Doe mee met de actie Eet mee voor de NLV! Zo kunnen wij activiteiten realiseren, waar geen sponsoring voor gevonden kan worden. Lees hoe je mee kunt doen!

 

Nieuws

Update coronavirus 29 september

Datum: 29 september 2020
Categorie: Algemeen
Het zal u niet zijn ontgaan dat het aantal gevallen van besmetting drastisch toeneemt. Ook omdat er vragen van leden zijn over het vaccin, hebben wij weer een Extra Nieuwsbrief opgesteld.    De overheid heeft de maa...

Dag 3, Internationaal Lever Congres (ILC)

Datum: 17 september 2020
Categorie: Algemeen
José Willemse doet verslag van het online Internationaal Lever Congres Dag 3 Dag van de verpleegkundigenNaast allerlei presentaties was dit de dag van de verpleegkundigen. Zij vierden het jaar van de verpleegkunde. ...

Dag 2, Internationaal Lever Congres (ILC)

Datum: 16 september 2020
Categorie: Algemeen
Dag 2: José Willemse doet verslag van het online Internationale Lever Congres (ILC) Hepatitis B Vandaag was er veel aandacht voor de behandeling van hepatitis B en D. Iedereen wil niets liever dan dat ook hepatitis...

 

Nederlandse Leverpatiënten Vereniging

De lever en leverziekten: de nlv weet er alles van!

Dertig jaar ervaring met de lever, leverziekten en patiënten: een bibliotheek aan informatie, een neus voor actualiteiten op het gebied van nationale en internationale ontwikkelingen betreffende wetenschappelijk onderzoek, medicatie of behandelmethoden en een huis vol ervaringen van leverpatiënten. Met die bagage zet de Nederlandse Leverpatiënten Vereniging zich in voor mensen met een leverziekte door een positieve bijdrage te leveren aan de verbetering van de zorg in het algemeen en het zelfmanagement van de leverpatiënt in het bijzonder. 

De Nederlandse Leverpatiënten Vereniging is een vereniging voor en dóór leden. Kennis en ervaringen van patiënten zijn cruciaal voor beleidsontwikkeling, onze dienstverlening en inbreng in het zorgtraject. Dus: doe mee en word lid! 

 

Nieuwsbrief aanmelden

Blijf altijd op de hoogte van:

  • Laatste ontwikkelingen
  • Behandelingen
  • Werk van de Nederlandse Leverpatiënten Vereniging
  • Tips

Aanmelden

Nieuwsbrief aanmelden NLV
 

Contactgegevens

Van Boetzelaerlaan 24 J
3828 NS HOOGLAND
Tel: 085 - 27 34 988
E-mail: ofni.[antispam].@leverpatientenvereniging.nl
KvK: 40535249
Bank: NL 44 INGB 0000 361 038
ANBI: 820220619

Volg ons op