Wij zijn op zoek naar een directeur voor de NLV

Geplaatst op 13-11-2023  -  Categorie: Algemeen

De lever en leverziekten, de NLV weet er alles van. In ruim 37 jaar bouwden we een bibliotheek aan informatie op en ontwikkelden we een neus voor relevante nationale en internationale ontwikkelingen op het gebied van wetenschappelijk onderzoek, medicatie en behandelmethoden. We koesteren een schat aan verhalen en ervaringen van leverpatiënten, die zij op veel manieren met ons gedeeld hebben.
Met deze bagage zet de NLV zich in voor mensen met een leverziekte en hun naasten. Het is onze missie om een positieve bijdrage te leveren aan de zorg in het algemeen en aan het zelfmanagement van de leverpatiënt in het bijzonder. Dat doen wij als vereniging: Vóór en dóór de leden. Hun kennis en ervaringen zijn cruciaal voor beleidsontwikkeling, inbreng in het zorgtraject en onze dienstverlening.

 

Wil je meer weten over de functie? Lees hier de vacature.


Deel dit artikel:

Contactgegevens

Van Boetzelaerlaan 24 J
3828 NS HOOGLAND
Tel: 085 - 27 34 988
E-mail: ofni.[antispam].@leverpatientenvereniging.nl
KvK: 40535249
Bank: NL 44 INGB 0000 361 038

ANBI: 820220619

Volg ons op

Nederlandse Leverpatiënten Vereniging is lid van: