Laatste nieuws

Jubileum aanbieding!

De Nederlandse Leverpatiënten Vereniging bestaat dertig jaar en dat vieren we. Daarom bieden wij nieuwe leden een korting op het lidmaatschap. 

 

Word nu lid voor €10,-

 

Tijd voor een helder beeld over leverziekten

Uit recent onderzoek is gebleken dat Nederlanders denken dat gemiddeld de helft van de leverziekten alcohol gerelateerd is. Leverziekten hebben echter grotendeels andere oorzaken, zoals erfelijkheid of een auto-immuunziekte. In deze video vertellen leverpatiënten openhartig over de onterechte associatie met overmatig alcoholgebruik.

 

Het stigma van een chronische leverziekte


 

Nieuws

EURORDIS Rare Barometer Programme

Datum: 15 oktober 2016
Categorie: AIH
Rare Barometer is een EURORDIS enquête programma gemaakt voor het systematisch verzamelen van patiëntmeningen over uiteenlopende thema's en ze op te nemen in beleid- en besluitvorming. Het is een interactie...

Zorgen over vermijdbare sterfte chronische virale hepatitis

Datum: 11 oktober 2016
Categorie: Hepatitis
Auteur: Joyce de Bruin
Ondanks goede therapie overlijden jaarlijks 500 mensen aan gevolgen hepatitis De Nederlandse Leverpatiënten Vereniging en het Erasmus MC zijn bezorgd over het grote aantal sterfgevallen als gevolg van chronische...

Alcohol onterecht benoemd als grootste oorzaak leverziekten

Datum: 26 september 2016
Categorie: Algemeen
Nederlanders schatten in dat 51 procent van de leverziekten komt door overmatig alcoholgebruik. Dat blijkt uit onderzoek van de Nederlandse Leverpatiënten Vereniging (NLV) en de Maag Lever Darm Stichting onder 10...

 

Nederlandse Patiënten Vereniging

De lever en leverziekten: de nlv weet er alles van!

Dertig jaar ervaring met de lever, leverziekten en patiënten: een bibliotheek aan informatie, een neus voor actualiteiten op het gebied van nationale en internationale ontwikkelingen op het gebied van wetenschappelijk onderzoek, medicatie of behandelmethoden en een huis vol ervaringen van leverpatiënten. Met die bagage zet de Nederlandse Leverpatiënten Vereniging zich in voor mensen met een leverziekte door een postieve bijdrage te leveren aan de verbetering van de zorg in het algemeen en het zelfmanagement van de leverpatiënt in het bijzonder. 

De Nederlandse Leverpatiënten Vereniging is een vereniging voor en dóór leden. Kennis en ervaringen van patiënten zijn cruciaal voor beleidsontwikkeling, onze dienstverlening en inbreng in het zorgtraject. Dus: doe mee en word lid! 

 

Nieuwsbrief aanmelden

Blijf altijd op de hoogte van:

  • Laatste ontwikkelingen
  • Behandelingen
  • Werk van de Nederlandse Leverpatiënten Vereniging
  • Tips

Aanmelden

Nieuwsbrief aanmelden NLV
 

Contactgegevens

Van Boetzelaerlaan 24 J
3828 NS HOOGLAND
Tel: 085 - 27 34 988
E-mail: info@leverpatientenvereniging.nl
KvK: 40535249
Bank: NL 44 INGB 0000 361 038

Volg ons op

Doneer nu!