Zoekt u informatie of steun?

Door lid te worden, helpt u ons om uw stem en steun te kunnen zijn en blijven. En u krijgt er veel voor terug!

 

Carine.jpg


Word nu lid!

Uitgelicht


20 juni 2015 - Kinderen met leverziekten op het spoor
De werkgroep ‘Kinderen met leverziekten’ organiseert op 20 juni 2015 in het Spoorwegmuseum in Utrecht een bijeenkomst voor kinderen met een leverziekte (tussen 4 en 13 jaar). Uiteraard samen met hun ouders, broertjes en zusjes! Het kind met een leverziekte vraagt veel zorg en dat heeft altijd invloed op het hele gezin.
Lees meer...

NLV-lid steunt de vereniging met haar koopjesmarkt op Facebook
Wilt  u haar actie en de NLV ook steunen, word dan ook lid van haar Facebook-groep 'Koopjesmarkt Opbrengst NLV Nederlandse Leverpatientenvereniging'. U kunt er spulletjs kopen en ter verkoop aanbieden.

Cursus 'Bewust leven met je leveraandoening'
Wil je meer kennis van en inzicht in de factoren die van invloed zijn op jouw leven met een leveraandoening? Dan is deze driedaagse training op zaterdag 7 & 21 maart en 11 april 2015 zeker aan te bevelen.
Lees meer...


Nieuws

Evaluatie Sovaldi geen negatieve gevolgen voor patiënten

19 maart 2014 - De geplande evaluatie van (de financiële afspraken rond Sovalidi (sofosbuvir) eind 2015 is bedoeld om onder andere te bekijken hoev…lees meer

Daklinsa (daclatasvir) per 1 maart 2015 in basispakket

02 maart 2015 - Gisteren heeft het Ministerie van VWS op Rijksoverheid.nl gepubliceerd dat Daclatasvir (Daklinza) 1 maart 2015 bij chronische Hepat…lees meer

Verdien uw zorgkosten terug via uw belastingaangifte!

19 februari 2015 - Mensen met een beperking of (chronische) ziekte maken jaarlijks veel extra kosten voor bijvoorbeeld medische hulp. Gelukkig zijn…lees meer
.